RN65E2211CRE6
MFR.Part #
RN65E2211CRE6
JLCPCB Part #
C1803036
Description
-65℃~+175℃ 2.21kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors