RER60F1R00RCSL
MFR.Part #
RER60F1R00RCSL
JLCPCB Part #
C5723009
Description
1Ω 5W Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance