CMF60R27000JNEK
MFR.Part #
CMF60R27000JNEK
JLCPCB Part #
C1420833
Description
-55℃~+175℃ 1W 270mΩ Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors ROHS