RN60E2133BRE6
MFR.Part #
RN60E2133BRE6
JLCPCB Part #
C1796753
Description
-65℃~+175℃ 213kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors