CMF60R10000JNBF
MFR.Part #
CMF60R10000JNBF
JLCPCB Part #
C1433119
Description
-55℃~+175℃ 100mΩ 1W Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors