SMBJ170A-M3/52
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMBJ170A-M3/52
JLCPCB Part #
C1666086
Package
DO-214AA(SMBJ)
Description
170V 1uA 2.2A@10/1000us 209V 275V 600W@10/1000us TVS Unidirectional DO-214AA(SMBJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS