CMF601R0000JNBF
MFR.Part #
CMF601R0000JNBF
JLCPCB Part #
C1422083
Description
-55℃~+175℃ 1W 1Ω Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors