CMF6062K000JKRE
MFR.Part #
CMF6062K000JKRE
JLCPCB Part #
C6150952
Description
-55℃~+175℃ 1W 62kΩ Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% Plugin,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors