P0805E6811BBT
MFR.Part #
P0805E6811BBT
JLCPCB Part #
C4011064
Description
-55℃~+155℃ 200mW 6.81kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount