CMF6062K000JKR6
MFR.Part #
CMF6062K000JKR6
JLCPCB Part #
C1770342
Description
1W 62kΩ Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors