CMF6062K000JKEB
MFR.Part #
CMF6062K000JKEB
JLCPCB Part #
C1770347
Description
-55℃~+175℃ 1W 62kΩ Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors ROHS