CMF60500K00BHBF
MFR.Part #
CMF60500K00BHBF
JLCPCB Part #
C1402150
Description
-55℃~+175℃ 1W 500kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors