RNC55J61R9BSR36
MFR.Part #
RNC55J61R9BSR36
JLCPCB Part #
C1813758
Description
-65℃~+175℃ 125mW 61.9Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors