RNC55H7503BSR36
MFR.Part #
RNC55H7503BSR36
JLCPCB Part #
C1822141
Description
-65℃~+175℃ 125mW 750kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors