CMF6033R200FHEK
MFR.Part #
CMF6033R200FHEK
JLCPCB Part #
C1421694
Description
-55℃~+175℃ 1W 33.2Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors ROHS