MAX99K800B
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
MAX99K800B
JLCPCB Part #
C1489500
Package
Plugin
Description
-65℃~+175℃ 300mW 99.8kΩ ±0.1% ±5ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS