CMF6033R200FHEB
MFR.Part #
CMF6033R200FHEB
JLCPCB Part #
C1779023
Description
-55℃~+175℃ 1W 33.2Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors ROHS