CMF6014K000FHBF
MFR.Part #
CMF6014K000FHBF
JLCPCB Part #
C1421203
Description
-55℃~+175℃ 14kΩ 1W Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors