CMF6018K000DEBF
MFR.Part #
CMF6018K000DEBF
JLCPCB Part #
C1421459
Description
-55℃~+175℃ 18kΩ 1W Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors