BFC237520123
MFR.Part #
BFC237520123
JLCPCB Part #
C3798000
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 12nF 400V、1kV ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS