CMF6013K000FHBF
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CMF6013K000FHBF
JLCPCB Part #
C1421287
Package
Plugin,D3.7xL8.7mm
Description
-55℃~+175℃ 13kΩ 1W Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors