CMF6013K900FHBF
MFR.Part #
CMF6013K900FHBF
JLCPCB Part #
C1396911
Description
-55℃~+175℃ 13.9kΩ 1W Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors