RN60C1052FRSL
MFR.Part #
RN60C1052FRSL
JLCPCB Part #
C1784014
Description
-65℃~+175℃ 10.5kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors