CMF6010R000FKEA64
MFR.Part #
CMF6010R000FKEA64
JLCPCB Part #
C1780214
Description
-55℃~+175℃ 10Ω 1W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors ROHS