RN60C5621FRSL
MFR.Part #
RN60C5621FRSL
JLCPCB Part #
C3508763
Description
-65℃~+175℃ 250mW 5.62kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ Plugin,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors