CMF6010R000JKEA64
MFR.Part #
CMF6010R000JKEA64
JLCPCB Part #
C1780209
Description
-55℃~+175℃ 10Ω 1W Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors ROHS