CMF553K7400FHBF70
MFR.Part #
CMF553K7400FHBF70
JLCPCB Part #
C1425663
Description
-55℃~+175℃ 3.74kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors