RNC55J4280BRB14
MFR.Part #
RNC55J4280BRB14
JLCPCB Part #
C1438387
Description
-65℃~+175℃ 125mW 428Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors