CMF556K0400FHBF70
MFR.Part #
CMF556K0400FHBF70
JLCPCB Part #
C1421107
Description
-55℃~+175℃ 500mW 6.04kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors