CMF552K0020BHEK
MFR.Part #
CMF552K0020BHEK
JLCPCB Part #
C1417682
Description
-55℃~+175℃ 2.002kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors ROHS