CMF5513K300BEBF
MFR.Part #
CMF5513K300BEBF
JLCPCB Part #
C3354001
Description
-55℃~+175℃ 13.3kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors