Y21231R00000F9L
MFR.Part #
Y21231R00000F9L
JLCPCB Part #
C3994982
Description
-55℃~+150℃ 1Ω 8W ±0.2ppm/℃ ±1% TO-220-4(SMD) Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS