TNPW080519K3BYEA
MFR.Part #
TNPW080519K3BYEA
JLCPCB Part #
C1720607
Description
-55℃~+155℃ 150V 19.3kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS