CMF55243K00FKRE
MFR.Part #
CMF55243K00FKRE
JLCPCB Part #
C3352946
Description
-55℃~+175℃ 243kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors