Y16279K38300T0W
MFR.Part #
Y16279K38300T0W
JLCPCB Part #
C4073899
Description
-55℃~+150℃ 500mW 9.383kΩ ±0.01% ±0.2ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount