CMF5520K500BEEA
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CMF5520K500BEEA
JLCPCB Part #
C3362090
Package
Plugin,D2.3xL6.1mm
Description
-55℃~+175℃ 20.5kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors ROHS