RN55E1012FB14
MFR.Part #
RN55E1012FB14
JLCPCB Part #
C1402312
Description
-65℃~+175℃ 10.1kΩ 125mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors