D55342M07B4K30MTSV
MFR.Part #
D55342M07B4K30MTSV
JLCPCB Part #
C4049157
Package
1206
Description
-55℃~+150℃ 250mW 4.3kΩ Thin Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount