RN60D39R2FRE6
MFR.Part #
RN60D39R2FRE6
JLCPCB Part #
C1769861
Description
-65℃~+175℃ 250mW 39.2Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors