CMF5518K000FEBF
MFR.Part #
CMF5518K000FEBF
JLCPCB Part #
C1400138
Description
-55℃~+175℃ 18kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors