RN55C4320FRSL
MFR.Part #
RN55C4320FRSL
JLCPCB Part #
C1782168
Description
-65℃~+175℃ 125mW 432Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors