CMF5510K000FEBF
MFR.Part #
CMF5510K000FEBF
JLCPCB Part #
C1417111
Description
-55℃~+175℃ 10kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors