P0805Y3322LBT
MFR.Part #
P0805Y3322LBT
JLCPCB Part #
C4205208
Description
-55℃~+155℃ 200mW 33.2kΩ Thin Film Resistor ±0.01% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount