Y007519K5000T9L
MFR.Part #
Y007519K5000T9L
JLCPCB Part #
C1464724
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 19.5kΩ 300mW ±0.01% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS