RN55C4242FB14
MFR.Part #
RN55C4242FB14
JLCPCB Part #
C1395673
Description
-65℃~+175℃ 125mW 42.4kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors