RN65D3322FRSL
MFR.Part #
RN65D3322FRSL
JLCPCB Part #
C1797796
Description
-65℃~+175℃ 33.2kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors