CMF5031K200CEKA
MFR.Part #
CMF5031K200CEKA
JLCPCB Part #
C1406975
Description
-55℃~+175℃ 250mW 31.2kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors