RN50E2083BB14
MFR.Part #
RN50E2083BB14
JLCPCB Part #
C1439015
Description
-65℃~+175℃ 280kΩ 50mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors