Y4012200K000V9L
MFR.Part #
Y4012200K000V9L
JLCPCB Part #
C1497214
Description
-55℃~+125℃ 1.5W 200kΩ Metal foil resistor ±0.005% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS