CMF5015K800FKRE
MFR.Part #
CMF5015K800FKRE
JLCPCB Part #
C1791964
Description
-55℃~+175℃ 15.8kΩ 250mW Metal Film Resistors ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors